Kosztorys to nie wróżba

Ostatnio często na naszą skrzynkę @ wpływają tego typu zapytania cyt. "Proszę o wycenę montażu alarmu w budynku Szkoły Podstawowej w ...................., niezbędne urządzenia podane są w załączniku. Proszę o jak najszybszą odpowiedź."

Szanowni klienci, nasi kosztorysanci nie umieją wróżyć. Każdy przesyłany przez nich kosztorys to rzetelnie przygotowany dokument. Dokument który obejmuje:
1. Przygotowanie koncepcji ochrony.
2. Oszacowanie kosztów prac instalacyjnych na podstawie projektu lub pomiarów.
3. Przygotowania zestawienia potrzebnych urządzeń.
Takie przygotowanie kosztorysu bez wizyty na obiekcie jest możliwe tylko w przypadku posiadania przez inwestora projektu i kosztorysu inwestorskiego. Jeżeli Inwestor tego nie posiada konieczny jest przyjazd na obiekt, omówienie szczegółów instalacji oraz wymagań i na podstawie tego opracowanie projektu. Trzeba się wówczas liczyć z zapłatą za jego wykonanie. Takie postępowanie każdej firmy , nie tylko naszej, to efekt profesjonalnego i rzetelnego podejścia do wykonania zamawianych instalacji. Drogi kliencie zapamiętaj - jeśli chcesz poważnego traktowania nie żądaj od nas wróżenia kosztu, nie zajmujemy się czarną magią.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej Czytaj dalej...