zabezpieczenie przepięciowe na szynę DIN

ptf din 02 Firma EWIMAR wdrożyła do sprzedaży nowe zabezpieczenia przeciwprzepięciowe dedykowane do systemów CCTV IP. Urządzenia dedykowane są do profesjonalnych instalacji . Ich budowa pozwala na mocowanie na szynie DIN. Dzięki temu możemy uzyskać lepszą estetykę oraz przejrzystość wykonania szafy rack.  Trzy grupy produktów o zróżnicowanej skuteczności, pozwalają na dopasowanie rozwiązań  pod względem skuteczności oraz kosztów inwestycji. Przedstawione produkty są w pełni kompatybilne z pozostałą gamą urządzeń, produkowanych przez firmę Ewimar Sp. z o.o.

  • PTF-1-ECO/PoE/DIN economical - dedykowany do urzadzeń instalowanych wewnątrz budynków. Skuteczność do 100A , podwójna ochrona PoE.
  • PTF-1-PRO/PoE/DIN professional - dedykowany do urządzeń końcowych instalowanych na zewnątrz budynków , skuteczność do 4kA, podwójna ochrona PoE
  • PTF-1-EXT/PoE/DIN extreme  przeznaczony do ochrony urządzeń końcowych szczególnie narażonych na skutki wyładowań atmosferycznych, skuteczność do 10 kA. Moduł wyposażony w super szybkie bezpieczniki MOSFET.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej Czytaj dalej...