Zmierzch CCTV w rozdzielczości PAL

analog m Zmierzch rejestratorów CCTV z rozdzielczością PAL (768x576).

Ostrość proszę . Niejeden z użytkowników swojego systemu telewizji przemysłowej myśli tak gdy przegląda archiwum. Rozdzielczość PAL (768x576 px) odchodzi do lamusa .


Z dniem 01.01.2015 wprowadziliśmy do ciągłej sprzedaży serię rejestratorów HD które umozliwiają rejestrację obrazu z rozdzielczością czterokrotnie większą . Rejestratory te występują w wersji 4, 8 i 16 kamerowej . Dodatkowo w zależności od wersji mogą współpracować z jedną lub dwoma kamerami IP.
Oczywiście wraz z rejestratorami, wprowadziliśmy do sprzedaży kamery analogowe HD-TVI o rozdzielczości 1080p oraz 720p. Szczegółowe dane techniczne rejestratorów i kamer są dostępne na stronach naszego sklepu.
Wprowadzenie w systemy dozoru wizyjnego analogowych rozwiązań z rozdzielczością HD to skok technologiczny porównywalny do tego którego byliśmy świadkami przy wprowadzaniu kanałów TV HD w naszych telewizorach. Jakość obrazu, jego szczegółowość jest nieporównywalnie lepsza niż rozdzielczość PAL.
Technologia HD-TVI to również :
- płynny obraz
- możliwość zdalnej regulacji parametrów kamery
Możliwość transmisji sygnału z kamer za pomocą kabla koncentrycznego lub UTP umożliwia stosowanie kamer HD-TVI w istniejących analogowych instalacjach dozoru CCTV. Obecnie mamy do dyspozycji zabezpieczenia przepięciowe dla lini sygnału wizyjnego. Bierne układy transmisji przewodem UTP pozwalają na przesłanie obrazu do 250m. Ceny urządzeń są porównywalne do cen "starego analoga" . To powoduje że coraz więcej klientów decyduje się na częściową lub całkowitą wymianę kamer i rejestratorów. Czy różnica obrazu jest zauważalna ? Oceńcie sami. analog

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej Czytaj dalej...